איטום מרתפים

מערכות איטום מהמתקדמות בעולם

איטום מרתפים ומבנים תת קרקעיים הוא בעל חשיבות רבה כאשר מופיעה בעיה של רטיבות. מערכת האיטום חייבת לתפקד בצורה מושלמת ולעמוד בלחצים מתמשכים של מים.
לחצים  אלו  נובעים הן מעליית מי תהום והן ממי גשם והשקיה החודרים אל הקרקע.

חברת מומנט צברה במהלך השנים מומחיות מקצועית באיתור הבעיה ואיטום מרתפים ומקלטים ופועלת בצורה יסודית ומעמיקה על מנת לפתור כל בעיה בתחום.

רצוי כמובן למנוע מראש בעיות רטיבות באמצעות איטום חיצוני שמבוצע כהלכה בשעת הבנייה, אך למרבה הצער אין זה תמיד המצב. במקרה של רטיבות מרתף או מקלט חשוב לבצע  איטום פנימי שימנע את חדירת הרטיבות פנימה.

איטום מרתפים או איטום מקלטים מתבצע בשני שלבים עיקריים:עבודות הכנה ועבודות איטום.

אנחנו בחברת מומנט עושים שימוש בחומרים מיוחדים ואיכותיים במיוחד. כאלו המיועדים לשיקום בטון. חומרים אלו עמידים הרבה יותר ללחצים לעומת תערובות הבטון.

בשלב האיטום  ניתן להשתמש באיטום חיובי , (הצד החיצוני של המבנה ) ואף רצוי במידה ויש תשתית מתאימה. או באיטום שלילי  (צדו הפנימי של המבנה ).במידה ואין אפשרות לאטום את המבנה מבחוץ מסיבות טכניות.

במקרים בהם יש צורך לבצע עבודה באזורים בעייתיים בחומרי איטום מיוחדים כגון מילוי סדקים והזרקות פוליאוריטן, אנחנו בחברת מומנט עושים שימוש בחומרי מליטה מיוחדים המיועדים עבור שיקום ואז אנו מבצעים את העבודה במיומנות ובאיכות.

גם לבעיות איטום מסובכות ומאתגרות אנו המומחים שלך בשטח.

שנים של ניסיון בעבודה בשטח מאפשרים לנו במומנט למצוא פתרון איכותי ומקצועי לכל בעיה בתחום.

 

מומנט- כי אותנו המים לא מפתיעים
מומנט המומחים שלך בשטח!

התקשרו לקבלת ההצעה הטובה ביותר עבורכם