איתור נזילות מים

איתור נזילות מים

כתמי עובש, נזילה או דליפה הנובעים מליקוי בצנרת המים הביתית או במערכת האיטום מאפיינים מצב בו אנו זקוקים במהירות לשירותיו של איש מקצוע מתחום האינסטלציה. הזמנתו של איש מקצוע מיומן ומנוסה מהר ככל האפשר תגרום למענה נכון של הבעיה בדרך מקצועית ואמינה ותשים קץ לבעיה המשבשת ברוב המקרים את אורחות החיים של כל יושבי הבית.

אבחון מקור נזילות מים במהרה יגרום לכך שבעיית הנזילה אותה כולנו מכירים לא תתפשט ולא תפגע במידה נרחבת במבנה פגיעה אסתטית עמוקה.

פעמים רבות, על אף תחזוקה שוטפת ותקינה מופיעות תקלות הנובעות מליקויים שונים במערכת אינסטלציה. בעבר, נאלצו רבים מאנשי המקצוע לשבור קירות ומרצפות על מנת להגיע למיקום המדויק של הבעיה בתוך הקירות.בעידן של ימינו, קיימים אמצעים משוכללים ביותר מבחינה טכנולוגית ומודרניים במיוחד המאפשרים איתור נזילות מים בצורה הטובה והמירה ביותר תוך מזעור הנזקים באופן מרבי ככל האפשר.

מצלמה תרמית וסיב אופטי הם האמצעים העיקריים בהם אנו עושים שימוש על מנת לחסוך כסף וזמן עבודה יקר לנו ולכם תוך מזעור הנזקים האסתטיים ככל האפשר במהלך תיקון הבעיה.

חברת מומנט איתור נזילות מים ביעילות ובמהירות

חברת מומנט הוותיקה והאמינה באספקת שירותי איטום מתקדמים מספקת שירותי איתור נזילות מים באמצעים טכנולוגיים לכלל לקוחותיה.

לאורך השנים אנו מלווים פרויקטים רבים תוך מתן דגש על איטום ופתרונות לליקויים במערכת המים והאינסטלציה.

הציוד והכלים שעומדים לרשותנו מאפשרים לנו להביא על פתרונה כל בעיה ברמה הטובה והמקצועית ביותר.

חברת מומנט המובילה באיתור נזילות מים מנוהלת על ידי אופיר ארביב – איש מקצוע בעל ניסיון עשיר בתחום בנייה ואיטום ובעל תואר אקדמאי במקצוע.

בנוסף לעבודות איתור נזילות מים אנו מבצעים במקצועיות רבה, באמינות ובאחריות גם איטום מבנים, גגות, איטום שלילי, ביצוע יציקות בטקל, טיפול במאגרי מים ומתקני מים, חדרים רטובים ומרתפים, התזות איטום ועוד.

בחברת מומנט מקפידים בראש ובראשונה על טיב העבודה והחומרים וכל עבודה מלווה בפיקוח של יועץ איטום מוסמך מתחילתה ועד סופה. אנו מבצעים עבודות איתור נזילות מים בכל הארץ במקצועיות ובאחריות תוך עמידה בכל התקנים הגבוהים והאיכותיים ביותר בקיימים בענף.

 

להצעת מחיר מהירה חייגו: 052-6646468