זיפות גגות ויציקות בטקל

זיפות גגות

איטום גגות, זיפות גגות ומה שביניהם…

זיפות גגות הוא למעשה וריאציה של איטום גגות. זיפות גגות הוא צורת איטום שעברה תהליך ארוך של שדרוג וכיום אין זכר לעשן, לריח החריף ולחום הנורא שליוו שנים רבות את תהליך זיפות הגגות השנתי. חשוב להפקיד את עבודת האיטום בידי חברת איטום מקצועית ולא להתפתות להצעת המחיר הזולה ביותר, או חלילה לנסות לבצעה בעצמנו. הטעויות שאנו עלולים לעשות יכולות לעלות לנו ביוקר, וכנ"ל לגבי חברה שבעלי המקצוע שלה לא מספיק מנוסים ומיומנים.

איך מתחילים לבצע איטום גגות?

תחילה יש לערוך בדיקה מקיפה של הגג על מנת שניתן יהיה לעמוד על מידת הנזק שנגרמה לו. לאחר בדיקת כל הנתונים, איש המקצוע יגיע להחלטה על קו עבודה ופתרון מתאים לבעיה. בהמשך, יש להכין את משטח הגג לעבודה, עפ"י כללים ידועים מראש לשם השגת התוצאות הטובות ביותר, כמו למשל, פינוי הגג מקולטים, סתימת סדקים, ניקוי מאבק ולכלוך וכו'. לאחר מכן מגיע השלב שבו אוטמים את הגג באחת מהשיטות הקיימות בשוק.

אילו שיטות איטום קיימות בשוק?

כאמור, זיפות היא השיטה הישנה והמוכרת, שלא נעלמה אלא השתדרגה עם השנים. שיטה נוספת המבוססת גם היא על חומר ביטומני היא שימוש ביריעות ביטומניות שנפרשות על שטח הגג ומוצמדות אליו בטכניקות מיוחדות, או שימוש בחומרים אקריליים ואחרים. בסיום תהליך האיטום חשוב לבצע בדיקת הצפה שבודקת את יעילות האיטום, והאם אכן כל חלקי הגג נאטמו כראוי. במידה ומתגלים אזורים שלא נאטמו היטב, חוזרים על התהליך עד לקבלת תוצאות מושלמות.

 

כיצד בוחרים חברת איטום ?

בראש ובראשונה חשוב לברר כמה ותק וניסיון יש לחברה, לניסיון יש משמעות רבה והוא מאפשר התמודדות יצירתית עם בעיות שונות. מעבר לכך, חשוב לברר אם החברה מתקדמת ומשתמשת בחומרים ומכשירים חדשניים ואיכותיים, האם היא עובדת בכמה שיטות ומסוגלת לתת מענה לכל בעיה, ולבסוף – האם היא נותנת אחריות מלאה על עבודת האיטום שבצעה. אחריות כזו מעידה על בעלי מקצוע מוכשרים שבטוחים באיכות העבודה שבצעו ואין להם בעיה לקחת עליה אחריות.

יציקות בטקל

בטקל – בטון-קל זוהי תערובת בטון מוקצפת .
המרכיבים: חול, צמנט וחומר מקציף .
החומרו נוח ליישום .
חב' הביצוע בד"כ- מבצעות את התערובת ע"י הזמנת חומר הגלם במערבלי בטון
הקצפת הבטון והעלתו לגג בעזרת משאבה שמבצעת את ההקצפה,דוחפת את החומר המוקצף ללא פגיעה באיכותו לגג.

יישום הבטקל וביצוע השיפועים נכון – כך שהמים יזרמו למרזבים חשוב וחיייב להעישות בצורה מקצועית ונכונה.

התוצר המתקבל קל ובמשקל מרחבי קטן.
המשקל והחוזק משתנים לפי דרישה.
החומר אינו קונסטרוקטיבי.

משמש בעיקר לבידוד ולשפועים בגגות מרפסות אזורי פיתוח וכו'.
אין צורך ברשת ברזל . החומר עצמו עביד ונוח לישום .

 

להצעת מחיר מהירה חייגו: 052-6646468