מצלמה תרמית

איתור מקור הנזילה ללא נזק למבנה!

התקרה דולפת? הרצפה מוצפת? הקירות עם עובש?
מי לא מכיר את התופעה , נזקי רטיבות.

רטיבות במבנה נובעת כתוצאה מחדירת מים מגגות הבתים או מרפסות פתוחות, פיצוץ צינורות ,נזילות מצנרות מים, או צנרות ביוב וממרזבים, נזילות עקב איטום לקוי בחדרי אמבטיה, גגות, מרפסות ועוד מגוון ליקויים אחרים.
מקרי הרטיבות הנפוצים ביותר כוללים גם מעבר של הרטיבות מדירה לדירה בבתים משותפים.
חשוב מאד לטפל במקרים של ל רטיבות מיד עם הופעת הסימנים הראשונים,טיפול מוקדם יכול לחסוך עלויות מיותרות ונזקים למבנה או לתכולתו.
נזקי הרטיבות יכולים לגורם לבלאי של ריהוט הבית, לנזק למבנה עצמו וסכנה ליציבות.
בנוסף הרטיבות יכולה ליצור מצבים של התפוררות, סדקים, התקלפות טיח, בועות אוויר על תקרות וקירות, כתמי רטיבות ועובש, פגיעה בבידוד המבנה, וגרוע מכל נזק בריאותי( נזילות ועובש יכולים להשפיע על הנשימה).
אנחנו בחברת מומנט רכשנו ניסיון רב שנים של מקצוענות בגילוי ואיתור נזילות בעזרת אמצעים טכנולוגיים חדישים ביותר בענף.
אנו עושים שימוש במצלמות תרמיות שהוא המכשור המתקדם ביותר בתחום גילוי מוקדי הרטיבות. בזכות הידע והניסיון אנחנו חוסכים ללקוח שבירת קירות ומביאים לתוצאות הרצויות וזיהוי מדויק של מקור הבעיה .
אנו במומנט- מלווים לאורך השנים פרויקטים רבים בתחום הבניה מתוך מתן דגש על איטום ופתרונות איטום מהמתקדמים בענף לליקויים במערכת המים .
בחברת מומנט או מקפידים בראש ובראשונה על טיב העבודה והחומרים וכל עבודה מלווה בפיקוח של יועץ איטום מוסמך מתחילתה ועד סופה. אנו מבצעים עבודות איתור נזילות מים בכל הארץ במקצועיות ובאחריות תוך עמידה בכל התקנים הגבוהים והאיכותיים ביותר הקיימים בענף.

 

מומנט- כי אותנו המים לא מפתיעים
מומנט המומחים שלך בשטח!

התקשרו לקבלת ההצעה הטובה ביותר עבורכם